Únor

Únor

Snídej


-     Ale opravdu kvalitně. je to první jídlo dne, a tak je dost hrozný je začít koblihou nebo bagetou z místní pekárny, snědenou v poloběhu a spláchnutou horkým kafem.


     Ideální jsou domácí Müsli, ječné, jáhlové, ovesné či špaldové vločky (a desítky dalších vloček), domácí pomazánky, kvalitní pečivo (ne opravdu neumřeš, když si čichneš k lepku, pokud tedy nejsi celiak a pokud k němu nečicháš pětkrát denně). 
Skvělé je ovoce, banánové palačinky a tisíce dalších receptů na kterých už bylo vydáno mnoho knih a plno inspirací naleznete i na internetu.

Začáná být čas na očistu, zařaď do svého dnu pár zelených potravin. Může to být klidně i Chlorella nebo Zelený ječmen, ale klidně si zatím postačíš se saláty. 

Ale pozor, ještě není vhodný čas jimi plně nahradit hlavní jídlo. Spíš si saláty a zelené dobroty přidávej ke svým porcím, které už trochu snižuj. 

Pokud jsi naučený na zdravé jídlo a zhřešíš jen občas, máš skoro vyhráno. :)

Udělej si radost květinou, venku je (u těch šťatsnějších) sníh ale pomalu začínají vylézat Bledule, Čemeřice, Sněženka nebo Vřesovec. 
Vyjdi si do přírody na procházku a obdivuj vše živé a spící co nám Země dává. Vždyť je tak šťědrá... 

A nezapomeň si pár květin pozvat i domů v květinářství jistě poradí Dobrou náladu dodají žluté prvosenky a fialové či modré violky. 

S láskou

LP Angel 
Oblíbené příspěvky