Autogramiáda s Petrem Casanovou

100 nejkratších cest k Tobě aneb příběh dušeZnáte ho? Možná ano. Je to můj oblíbenec, který píše články, které dovedou člověka postavit ze židle, odkopnout berle, změnit život, ukončit nefungující vztah a začít přemýšlet nad prací snů.

Jsou nenásilné, čtivé, inspirativní a neskutečně pravdivé.A byla jsem na toho chlapa opravdu velmi zvědavá. Že někdo napíše něco, co mě zaujme a donutí mě nad napsanými slovy přemýšlet, je opravdu velký div. V dnešním, informacemi přehlceném světě, mě jen tak něco nezaujme a neudrží mou pozornost. Ovšem pan Casanova to zvládl zatím vždy a tímto před ním smekám.

Když mi do mailu přistálo pozvání na osobní setkání s tímto „Petrem panem“ ze Země Nezemě, tak jsem okamžitě zjišťovala své časové možnosti a autogramiádu se čtením nové knihy objednala. Sice se mi mezitím vyvrbilo tisíc různých věcí, proč tam nejít, ale touha byla silnější, a tak šlo všechno stranou – šéfové prominou.

Chtěla jsem vidět, jak vypadá onen muž, který má můj dík na tom, že jsem se dokopala postavit se plně na své nohy bez pomocí berlí.

Chtěla jsem vidět jak jedná, jak vypadá, jak mluví, jakou má mimiku, gestikulaci. Chtěla jsem ho „poznat“ a nyní prohlašuji, že to stálo za to a byla to pro mě čest.
Tento muž to má v hlavě srovnané, ví, o čem mluví, číší z něho zvláštní sebevědomí, které ovšem není tak provokativně bijící do očí.

Je to chlap na správném místě a každému z Vás doporučuji ho někdy „poznat“ (potkat) osobně. Slyšet ho mluvit, moci si s ním promluvit.

Otevře Vám oči, dá jiný pohled, ale nebude Vám do hlavy cpát něco, co se dá univerzálně použít na dalších deset tisíc lidí.Bohužel jsem musela odejít dříve, ale ty tři hodiny v jeho společnosti stály za to.
Řešíte-li vztahy, tak jsou všechny tři knihy vydané tímto skvělým mužem více než vhodné právě pro Vás. Vztahové záležitosti vypadají v jeho podání jinak, dostanete nový pohled, nadhled i podhled. Zamyslíte se a možná přijdete na to, že ztrácíte čas s pijavicí energie. A také možná přijdete na to, že je na čase na vztahu zamakat, pokud o něj opravdu stojíte.
Ono totiž něco zbořit je velmi jednoduché, ale něco postavit, to už taková sranda není.
Soustřeďte se na opravování a stavění nových věcí. Nebourejte vše s prvním neúspěchem, ale dejte si pozor, abyste celý most k partnerovi nenesli jen na svých ramenou.Děkuji Petře za možnost Vás osobně potkat


S láskou

Angela Fiery

Oblíbené příspěvky