Úklid v myšlenkách aneb rezonujte se svými sny


Víte i to nejúžasnější předsevzetí je více-méně ztraceno v čase a marných snahách, pokud v jeho splnění nebudeme plně věřit a nepřizpůsobíme mu svou mysl.

Protože právě prostřednictvím síly našich myšlenek a pocitů můžeme ve svém životě provést VŠECHNY změny, které si přejeme.


VŠE co si přejeme a na co se soustředíme je přitahováno do našeho života. Proč se tedy stále zabývat tím špatným a negativním? Opravdu takový život chcete?

První krok závisí pouze na Vás. Pozitivní život plný zážitků, které si přejete prožít je JEN na VÁS samotných.

Neobviňujte prostředí, lidi, práci, kolegy, nadřízené, rodinu…. Vy sami jste strůjci toho, co ve svém životě máte a čím jste.

Nelíbí se Vám to? Je to moc velká zodpovědnost že ano? Je jednoduší to na někoho hodit a sami se plácat ve věčných nářcích a obviňování, ale co až bude pozdě na plnění všech snů?
Podívejte se kolem sebe, zamyslete se nad tím jací lidé jsou ve Vaší bezprostřední blízkosti. Z toho usoudíte, jací jste vy sami.

Máte kolem sebe věčné brbrali a nespokojence? Řešíte pomluvy, katastrofy a na Televizní noviny pořádáte semináře s tím, že sami přihazujete dříví do negací?

Opravdu tento život chcete?

Pokud něco po něčem toužíte, tak se s tím snažte co nejvíce sblížit, myslete na to že už ležíte na tom skvělém ostrově zalitém sluncem a nebo že již vlastníte ten krásný byt který jste si vysnili už na střední, kdy ve Vaší hlavě bylo mnoho ambicí a víry v lepší zítřky. Běžte se na něho podívat a pohybujte se v jeho bezprostřední blízkosti. Budete si tam mnohem přesněji představovat energii místa a pocit štěstí vzroste a Vaše srdce naplní obrovskou touhou
Chcete-li si svá přání a předsevzetí splnit, tak se z roviny rozumu přemístěte do roviny srdce. Prociťte je, žijte jimi.

Buďte v každý okamžik přesvědčení, že se vyplní a buďte na něho vždy pozitivně naladění.
Ve vašem životě se může uskutečnit pouze to, v co věříte z celého srdce.

Cvičte se v pocitech radosti, lásky, vděčnosti a uznání.

Navíc když budete smýšlet pozitivně tak Vás většinou nepřepadnou nemoci neboť pozitivní emoce vytvářejí silný imunitní systém.

Tou nejsilnější energií kterou do svých snů, přání a vizí můžeme vložit je Láska. Zamilujte se do svých přání tím vytvoříte tu největší možnou energii.

Své myšlenky nenechávejte jen tak běhat a řádit ve vaší hlavě ale kontrolujte je. Pokud chcete dosáhnout výsledků, které si přejete, musíte své myšlenky kontrolovat a pozorovat.

Každá myšlenka na ztrátu, znásobí ztrátu. Každá myšlenka a na zisk znásobí zisk.

Pokud chcete změnit svůj svět i svět kolem, tak musíte změnit myšlení a sami sebe. Hrubou silou ničeho pozitivního nedosáhnete ale pozitivní energií vyzařující z Vás a Vašich myšlenek, které jsou prostoupeny srdcem, zvládnete v životě mnoho změn.

„Na co dnes myslíš, tím zítra budeš“
Buddha

Nepodceňujme své myšlenky a sílu energie srdce. Jsou skutečně obrovské a jejich působení na nás nezní konce. Mohou nás zabít, ale mohou nás také uzdravit a dostat do míst o kterých jsme pouze snily.

Dejte do snů srdce a prožívejte je každým dnem.

Zvolte si také za své nové životní přesvědčení to, že budeme myslet pozitivně, šířit lásku a vděčnost a budete šťastní.

Pracujte na sobě a budete mít vše, po čem toužíte.

S láskou

Angela Fiery

Oblíbené příspěvky