Moje první Dara Bags Lele Busy no.273

Moje první Dara Bags kabelka – Lele Busy no.273
Takže milé dámy a pánové. MÁM JI !!! Mou první, vytouženou, vymodlenou a vyfňukanou „Dara Bagsku“.


Ani nevíte jak jsem si ji hrdě odnášela z Pražského obchodu na Smíchově. Přišlo mi skvělé už jen to, že při objednání po nás nikdo nechtěl platbu. Ne že bychom ji nechtěli zaplatit, jen známý co mi ji objednával byl z toho trochu nesvůj. Mimochodem já ji dostala k narozeninám, takže jsem ji vlastně opravdu nechtěla platit, ale přišlo mi to zvláštní už z toho důvodu, že mi jí šili zvlášť a přeci vše, co Vám někdo dělá spešl chce hned zaplatit, aby měl jistotu, že si výrobek vezmete.

Neměla jsem sice tu klasickou zakázku stylu „VyDesignuj si mě“ – což je mimochodem dokonalý servis pro ty z nás, které jsou rádi originály. Ne že byste u Dary nebyli, to vůbec ne, její kabelky poznám na sto honů a „nenápadně“ je na slečnách a ženách vždy okoukávám. Teď mi dochází, že asi musím občas vypadat jako zloděj, ale jelikož mám rejstřík i svědomí čisté, tak to vem čert.

Kde jsem skončila? Jo tady. Šili mi jí na zakázku, ani jsem popravdě nevěděla kterou přesně dostanu. Kamarád mi jen oznámil, že mu mám poslat vývěr pěti a on si vybere. Zvláštní, že ano? Normálně je výběr tří… No ale on není klasický muž a já nejsem obyčejná žena, takže jsem si vybrala pět kabelek a věřte, že bych jich zvládla i více. Navíc těch úžasných doplňků…. Mají dokonce i diáře, už jsem se zmiňovala o tom jak je zbožňuji?

Určitě chápete jak nedočkavá jsem byla. Vybrala jsem si pět kabelek, nevěděla jsem kterou dostanu a jako typická žena jsem nevěřila, že se on trefí. Nezbylo mi nic jiného než si na svůj kousek počkat. Však ono mě mé zaměstnání zabavilo natolik, že jsem málem zapomněla na termín vyzvednutí… Ještě že mi byl připomenut esemeskou.
Vešla jsem dovnitř a tetelila se radostí. Skoupila bych půlku obchodu což zasvěcenci Dara kousků chápou. Velice příjemný prodavač – který se sem mimochodem skvěle hodí, nevím kdo jste ho najímal, ale nechte si ho – mi podal MOJÍ PRVNÍ DARA BAGS TAŠKU LELE BUSY no. 273. Byla jsem jak na růžovém obláčku. Kamarád mi vybral tu nejkrásnější co mohl. Skoro jsem na ní zapomněla. Byla to tenkrát první kabelka o které jsem básnila, když se mi Dara Bags dostala do mého podvědomí.

Je to ten růžový kousek dne pro zpestření pracovních dní a uvolnění se ve dnech svátečních. Je to moje cukrovinka mezi kabelkami, kousek, který zbožňuji a hýčkám. Když jsem měla špatný den při stěhování, tak jsem si zalézla do pracovní místnosti a ňuchňala jsem se s kabelkami a ještě s PANDOROU. Ale jako jediná mě Lele Busy no.273 naprosto ukonejšila a zlepšovala den, za hodně může i její barva. Vymýšlela jsem, kam si jí vezmu, co si k ní vezmu a jak si jí hrdě ponesu. Zbožňují na ní každý milimetr. Ať je to kovový nápis Dara bags na přední straně, materiál ze kterého je šitá, vědomí toho, že mi jí šili ručně a JEN pro mě. Její vzhled, styl, vůně, materiál, detaily – do toho všeho jsem se zamilovala a Dara Bags si získala mé srdce. Dříve jsem pouze snila o tom, jaké by bylo ji mít. Dnes ji mám, zbožňuji jí, neboť je mým sladkým kouskem a už pokukuji po další, vždyť budou Vánoce.

Navíc mě fascinuje jak značka Dara bags vlastně začala. Poprvé jsem se o ní dozvěděla v magazínu First Class (roční V, vydání 5/2015, říjen/listopad) a poté také v Business Life (oba magazíny jsou dokonalé a doporučuji je)

Zakladatelka Dara bags je Darina Ermisová a svou firmu vybudovala při mateřské dovolené. Vlastně ještě když špunta nosila v bříšku a hrozně se nudila, tak ušila svou první kabelku. Byl o ní zájem a business mohl začít. Prošla si temnými dny a také těmi slunečnými. Vsadila na dobrou kartu, kabelky nosí skoro každá žena a pokud jí k tomu nabídnete i originalitu a skvělý design, tak máte její srdce. Šestadvacetiletá maminka z Ostravy má neuvěřitelné roční obraty a právem si je zaslouží. Byla pozitivní a energická, výhody které měla využila a nevýhody obrátila ve svůj prospěch.

Víte ono se to možná nezdá, ale podnikání není jen o štěstí. Potřebujete ostré lokty, skvělý nápad, elán a energii a mnoho dalšího.
Já Vám milá Darino děkuji za ten skvělý růžový doplněk, který zaujímá čestné místo v mé skříni. Hrdě svou Lele Busy nosím a doporučuji kam chodím. Jsem milovnicí Vašich výrobků neb mě vždy překvapují a vyvolají úsměv na tváři a také ten nutkavý pocit toho že „Tohle musím mít, protože se mi to hodí k botám.“

Přeji mnoho úspěchů a hlavu plnou nápadů

S láskou k mé růžové no.273

Angela Fiery

https://darabags.com

Oblíbené příspěvky