Clinique a jejich čistící trojka

Clinique a jejich 3 kroky k dokonalé pleti

Asi před dvěma měsíci jsem byla na ukázkovém líčení, které bylo pod záštitou parfumerie Douglas a měla jsem úžasnou příležitost vyzkoušet kosmetiku, kterou jsem tou dobou ještě pořádně neznala, kromě reklam samozřejmě.


Ze čtyř variant jsem si vybrala Clinique a nelituji. Slečna mě naprosto okouzlila a odzbrojila jejich produkty. Navíc byla samozřejmě šikovná a to se cení, nebo alespoň já si toho cením.
Vysvětlila mi, jak se stará o pleť s Clinique a já byla nadšená.

Nejdříve byla moje pleť připravená k líčení a to třemi kroky:

Odlíčení a očištění, TYP pleti 2 – což je suchá až smíšení pleť.
  • Tekuté pleťové mýdlo – vytvoří hebkou pěnu, která zaručí jemné čištění, má pleť nebyla vůbec vysušená a matná. Hydratuje
  • Pleťová voda Clarifying Lotion 2- odstranila šupinky odumřelé kůže a nadbytečný maz. Hydratuje a musím říci, že se mi zakryli malé linky. Nejsem ještě tak stará, abych se jimi depkovala, ale znáte to… Jak Vám je 25…
  • Hydratační emulze Dramatically Different Moisturizing Lotion+ – A z tohoto přípravku jsem byla asi nadšená nejvíce. I když to mohlo být tím, že přípravky před ním udělaly velký kus práce. Přípravek napomáhá k mladistvějšímu vzhledu pleti. Posiluje hydrataci pleti o 54% v pleti je pak více vlhkosti, nevysušuje se a nestárne.
Už když jsem byla takto očištěná a dívala jsem se na sebe do zrcadla, viděla jsem rozdíl. Ani bych se nemalovala, nepřišlo mi to důležité. Měla jsem tak krásnou pleť a ten pocit lehkosti a svěžesti. Nikdy nezapomenu na tu úlevu od mé pleti, která si asi nejspíše oddechla: „Díky Bohu, že ji to napadlo.“

Ale následovalo ještě líčení

Jako make-up byl na mě použit – EVEN BETTER 03

Korektor – AIRBRUSH 04

Pudr – ALMOST 02

Tvářenka – BLUSHINC BLUSH 102

Na zvýraznění Očí
Stíny – 02 Jennas ESSENTIAL’S

Řasenka – HIGH IMPACT MASCARA

Rty mi ozdobila rtěnka POP LIP 18

A výsledek? Jsem NADŠENÁ JEŠTĚ DNES

Zúčastnila jsem se úžasné soutěže a tuto bezvadnou čistící trojku a už ji nedám z ruky. A čestně prohlašuji, že zaujímá své místo slávy na mém zkrášlovacím stolku.

A jak to dopadlo se soutěží? Vyhrála jsem a děkuji kosmetice Clinique za jejich péči, výrobky a skvělou kosmetiku, ale hlavně za dárek, který je pro mě skutečným potěšením a úlevou pro mou pleť.

Děkuj Clinique a přeji Vám plno spokojených a šťastných zákazníků

S láskou ke kráse

Angela Fiery

Oblíbené příspěvky